יעל גרוסמן - כתבת ביטוי
ליטל פוניס: הקוסמת מהוליווד שמעלימה את הקמטים

חדש: תהליך האנטי אייג'ינג שכבש את הוליווד מגיע לישראל

טיפול האנטי אייג'ינג שהפך לנפוץ בקרב כוכבי הוליווד ועשירי ארה"ב נוחת בישראל ומאפשר לכל אחת להיות יפה כמו פעם. אם עד היום לא היה ניתן להנות מתוצאות מהירות וטבעיות, כעת ישנה דרך אחרת להשיב את המראה הצעיר גם במצבים קשים של קמטים ונפילות. 

לטיפול הדגמה, השאירי פרטים ונחזור אלייך בהקדם

שוחחנו עם ליטל פוניס, מייסדת השיטה ומומחית לאנטי אייג'ינג. "מדובר במהפכה בעולם האנטי אייג'ינג!" לדבריה, עם שיטות הטיפול הייחודיות והטכנולוגיה החדשנית שפיתחה במקור עבור עשירי ארה"ב וכוכבי הוליווד, כל אחת יכולה להרגיש צעירה כמו פעם.

מסתבר שיותר ויותר נשים חשות חוסר ביטחון עקב הזדקנות העור אך אינן רוצות להתחיל עם הזרקות בוטוקס וניתוחים כאלה ואחרים.

"כואב לי לראות כל כך הרבה נשים פונות לניתוחים קשים, לעיתים עקב חוסר ביטחון ואכזבה קשה מטיפולים שלא צלחו, מבלי לדעת שיש אלטרנטיבה בריאה יותר המעניקה מראה טבעי וחלק יותר". 

ליטל ממשיכה, "עד היום, הכרנו כל מזרקי בוטוקס ומוצרי טיפוח שלא ממש סיפקו את העבודה (או שסיפקו את העבודה בצורה מוגזמת) אבל הטכנולוגיה החדשה שפיתחנו, היא ממש מהפכה בעולם האנטי אייג'ינג".

שיטת הטיפול החדשנית משלבת טכנולוגיית אנטי אייג'ינג שטרם נראה בישראל. באמצעות שילוב של מכשור אולטרא-סאונד וגלי רדיו, ניתן לבצע טיפול מהיר ואפקטיבי ללא כאב ולהגיע לתוצאה מיטבית.

תוצאות מהטיפול הראשון

שיטת הטיפול החדשנית מחדשת את סיבי הקולגן בעור ולכן אפקטיבית במיוחד עבור לאלו שעברו את גיל 50, בגילאים אלו העור מתחיל להראות סימני התבגרות עקב פגיעה בסיבי הקולגן. 

ליטל מסבירה, "היום הכל פתיר, לא צריך להתרגש גם ממצבים קשים של קמטים ונפילות. עם שיטת הטיפול הייחודיות שפותחה בקליניקה, כל אחת יכולה ליהנות ממראה עור חלק ומתוח תוך מספר טיפולים". 

לטיפול הדגמה, השאירי פרטים ונחזור אלייך בהקדם

[תוצאות נראות לעין כבר בטיפול הראשון ב-93% מהמקרים]

תוצאות כבר מהטיפולים הראשונים - מימין תמונה לפני הטיפול, משמאל תמונה לאחר הטיפול בקליניקה

"שינוי מדהים הנראה לעין כבר מהטיפול הראשון"

בין המטופלים שאימצו את שיטת הטיפול המהפכנית של ליטל, ניתן למצוא כוכבים רבים כמו השחקן טום קרוז, הזמרת מדונה, אופרה וינפרי ועוד רבים אחרים שזקוקים להיראות במיטבם.

אם בעבר האפשרות היחידה שעמדה בפני אלו שרצו עור מתוח, ללא קמטים ונפילות היה ניתוחים והזרקות, כעת נראה כי ישנה אלטרנטיבה טבעית, בריאה ויעילה יותר.

מרימים את הפנים, מרימים את הביטחון

מלבד התוצאות הנראות לעין בצורה משמעותית, ניכר לשמוע את ההשפעה של הטיפול על ביטחון המטופלים.

חגית, מטופלת בקליניקה מסבירה, "החל מגיל 50 הבחנתי שהעור שלי מתחיל להתבגר אבל זה עוד היה נסבל. עם השנים חשתי חוסר ביטחון והתבאסתי נורא בכל פעם שנוצר לי קמט חדש, הרגשתי שאני כבר לא צעירה ויפה כמו פעם".

חגית מוסיפה, "הודות לטיפול, אני לא רק מרגישה צעירה ויפה יותר, אני באמת כזאת".

חיסון להתבגרות העור

שיטת הטיפול החדשנית היא בשורה של ממש עבור אלו המחפשים תוצאות נראות לעין שנשארות לאורך זמן. ללא נפילות וללא קמטים.

לאחר ההצלחה המסחררת בארה"ב, הטיפול זמין בקליניקת המרכז הישראלי לטיפולי אנטי אייג'ינג שבמגדלי ב.ס.ר 4, בני ברק.

לטיפול הדגמה, השאירי פרטים ונחזור אלייך בהקדם

*התוכן בכתבה The results clinic והנו תוכן מקודם, למדיניות הפרטיות, בכל שאלה, ניתן ליצור קשר כאיתנו בקישור.

גלילה לראש העמוד